STORIES

29. ledna 2018 v 17:32 | LoveSakura
Přehled všech povídek! Všech dokončených :)

Jazyk: čeština, slovenština
Téma: většinou z Naruta, někdy z normálního dění či fantasy

(Pro přečtení povídky klikni na její název)

JEDNORÁZOVKY

Povídky na jeden díl, maximální počet dílů jsou 3.
I DON'T NEED LOVE

Psáno z pohledu Sakury. Povídka začíná od doby, kdy jsou všichni- Naruto a spol- na úrovni jounina. Je to pět let od Sasukeho odchodu a většina, jak lidí, tak i věcí, se změnila. Někteří se smířili s tím, že ho prostě už nikdy neuvidí a vyhovuje jim to. Ale co se stane, když tomu tak nebude? Když se osud rozhodne, je potrápit?
Povídka se motá kolem párů SASUxSAKU a ITAxSAKU.
Spisovatelka: Hanashi

Počet dílů: 35 + dodatek
původně by název špatně napsán na I needn´t lovePANOŠ ANEB ZTRACENÁ PRINCEZNA

Princezna Hinata se musí vdávat za prince z vedlejší země...Sasukeho Uchihy. Jenže se jí do toho vůbec nechce. Proto sebou bere svojí nejlepší kamarádku Sakuru ovšem z jistého (vám i mě prozatím neznámého) důvodu se Sakura musela převléci za panoše Saie. A jak se řeklo tak se stane. Sakura opravdu pojede jako Sai do vedlejšího království a pomalu ale jistě se začne s Princem zbližovat...Jenže věci se začínají zamotávat a to ještě nikdo netuší že né vše je tak jak se zdá..královna totiž skrývá malé tajemství,které se nikdy nemá dostat napovrch...
Spisovatelka: -Rock-PrinceSs-

Počet dílů: 13


MILUJI TĚ, ANDÍLKU

Sakura obyčejná holka se stereotypním životem nudné šprtky. Nikdy nebyla ničím zajímavá pro své okolí. Zato Sasuke je zajímavý až dost. Tajemný, někdy i nebezpečný mladík, který si zatím nepustil nikoho moc k tělu. Co se ale asi stane, když se tyto dvě naprosto protikladné osoby dají dohromady? Bude to láska bez chybičky nebo budou komplikace?
Spisovatelka: Lissa-chan
Počet dílů: 16


TEMNÉ VÁNOCE

Děj se odehrává v normálním světě, kde naši hrdinové Naruto, Sakura, Sasuke, Ten-Ten, Temari a další, zažijí jedinečné Vánoce. Už několik let nepodnikli nic strašidelného a tak si na Vánoce zalezou do domu, kde se před 18 lety stala vražda. Celá rodina v tu noc zemřela - kromě jediného - Naruto. Kdy si ale Naruto a spol začnou uvědomovat, že sem neměli v tento večer chodit? Když je nejdřív začnou vyrušovat ze své zábavy divné hlasy ze sklepa a neustálé vibrování jejich mobilů, zábava skončí. To však ještě nevěděli, že se nedožijí druhého dne a Narutovi se promítne celý život před očima a zažije to na vlastní kůži.
Upozornění: Jsou tam sexuální prvky a hororové prvky.
Hl. postavy: Naruto, Sakura, Sasuke, Ten-Ten, Neji, Hinata, Temari, Shikamaru
Vedlejší postavy: Kakashi, Anko, Kushina, Minato a další…
Děj: Normální svět, Naruto postavy
Spisovatelka: HanisShka
Počet dílů: 9

HEROES

Príbeh sa točí okolo postáv Naruta, Sasukeho, Sakury, Gaara, Hinaty a Ino.
V príbehu sa budú predstavovať nadprirodzené schopnosti, niekedy nie su totožné so schopnosťami v Anime či mange. (regenerácia, telepatia,počasie....)
Spisovatelka: Sandra
Počet dílů: 28


NEFRITOVÝ CHRÁM

Kdesi uprostřed lesů je ukrytý starý chrám. Chrám, ve kterém jsou vychovávány mladé liščí bohyně a kde si zlepšují své schopnosti. Sem nastupuje mladá Sayoko, nad kterou neustále vysí duch její starší a nadanější sestry. Dokáže vystoupit z jejího stínu? Možná, že již brzy k tomu bude mít příležitost ...
Spisovatelka: Sakura Minamino
Počet dílů: 13 + bonusy


ÚPLNĚK

Sakura Haruno je obyč. dívka.Tedy si to o sobě myslí.Jednoho dne jde pěšky domů z práce.Aby se dostala domů musí projít hrůzostrašným parkem.Na chladné zemi v parku uvidí ležet malého chlapce.Snaží se mu pomoci zvednout se ,ale chlapec jí kousne do krku obrovskými špičáky.Sakura po incidentu omdlí.Když se ráno probudí ,zjistí že je uplně v jiném světě.V novém světě zjistí pravdu o svém pravém životě a o svých rodičích.Najde si spousty přátel a také najde lásku.

PÁRY: itasaku,sasusaku,hinanaru,ten-ten a neji
SAKURA-18
SASUKE-19
ITACHI-20
HINATA-18
NARUTO-19
TEN-TEN-19
NEJI-20
Spisovatelka: Nolinka
Počet dílů: 7

MEMORIES

Tahle krátká povídka bude mít jenom 4 díly ale ten poslední bude dost krátký. A upozorňuju kdo nemá rád smutné povídky aby tohle nečetl protože je to dost smutné. První díl se bude týkat vzpomínek Sakury pak Sasuke, Naruta a nakonec Týmu 7 a bacha u každýho dílu to bude dost tragické a možná hlavně u toho posledního. Tak příjemné čtení.
Spisovatelka: Sanako-san
Počet dílů: 6

NENÍ UCHIHA JAKO UCHIHA

Spisovatelka bohužel nevytvořila prolog k jejímu dílu.
Spisovatelka: Julis
Počet dílů: 6

ZATÍM, CO JSI SPAL

Poté, co Sasuke odešel z Konohy uběhlo několik let, Sakura se pořád kvůli tomu trápí, Naruto jí stále stojí jako oporou a snaží se jí podporovat, Sakura si pomalu uvědomuje, že jí na Narutovi začíná zálež víc než jenom na přítely, začne si i myslet že ho miluje, ale jenom si to namlouvá, aby zapomenula na Sasukeho. Ten je mezitím pořád se svým týmem Hebi a snaží se zabýt svého bratra Itachiho, osud tomu tak chtěl a jednou spatří Sakuru na maškarním plese, jenomže bude mít škrabošku a kdyby neřekli její jméno, tak by ani nepoznal, že to je ona, Sasuke se vrátí zpátky do Konohy, nikdo neví proč a až to zjistí i Sakura, všechno bude jinak...
Spisovatelka: Sakura Hatake
Počet dílů: 15

MOJE OPRAVDOVÁ TVÁŘ

Spisovatelka bohužel nevytvořila prolog k jejímu dílu.

Spisovatelka: Nikky Ryoko
Počet dílů: 19


DOMOV

Naruto je chlapec, který zůstal sám a tak byl přemístěn do dětského domova. Nikomu nevěnuje pozornost a pořád vyhlíží z okna, až jednoho dne ho upoutá starší pán, který se na něj dívá z chodníku venku před domem. Později je přidělen právě do jeho rodiny, protože se ukázalo, že je to Narutův ztracený strýček Kakashi. Chvíli si žijí v klidu v rodinném domku než se Kakashimu stane nehoda a leží v nemocnici v bezvědomí. Mezitím přijíždí domů Sasuke, který nic netuší.
Spisovatelka: Katt-chan
Počet dílů: 25


VŠECHNO JE JINAK

Spisovatelka bohužel nevytvořila prolog k jejímu dílu.
Spisovatelka: Karčol
Počet dílů: 15 + epilog


TI, KTEŘÍ MI ZMĚNILI ŽIVOT

Sakura ze začátku normální teenager ,ale to se vše změní když osudového dne těsně před jejíma 15 narozeninama před ní zastaví auto ze kterého vyjde kluk a následně už její život nikdy nebude normální..
Sasuke je bohatý "playboy" a to ještě ani nemluvě o jeho rodině. Má velice dobrý vztah se svým bratrem Itachim se kterým věčně chodí do různých podniku a dalo by se říct že jsou oba tak trochu děvkaři..
Itachi je sice už trochu rozumnější, než Sasuke ale stále by se dalo říct že si hodně užívá svoje postavení a význam jejich rodiny. A co se stane když
se k těm dvou dostane Sakura která ještě nikdy nebyla ani na obyčejné diskotéce?
Spisovatelka: Lissa-chan
Počet dílů: 24


SVÝCH POUT SE NEZBAVÍŠ

Do Akatsuki pred dvoma rokmi vstupi jedna kunoichi...Vola sa Aris Dasuko a teraz ma 20 rokov...Kazdy si ju vazi, teda az na jednu osobu....Bude mat s nou konflikty.....
Aris je clovek,o ktorom sa moc nevie a hlavne o jej minulosti...Postupne sa pravda vsak zisti a bude to velmi ohromujuce
Spisovatelka: Pett
Počet dílů: 37


LIVE YOUR LIFE

Prolog je přiliš dlouhý, přečtěte si jej prosím ZDE
Spisovatelka: 12sakura1
Počet dílů: 32


ZÁHADA ROZLUŠTĚNA

Je to o detektivovi jménem Sasuke Uchiha. Samozřejmě Uchiha nesnese jednu ženu,
která mu má později pomáhat s případem, protože rozumí jednomu písmu. Tou ženou je Sakura Haruno.
Časem se stanou skvělou dvojkou, kterou jen tak nic nepřekvapí.
Spisovatelka: Katt-chan
Počet dílů: 33
ŽIVOT NESMRTELNÝCH

Naruto a Sasuke...dva nejhezčí kluci z celého města...každá dívka je do nich po uši zamilovaná,ale oni žádnou z nějakého důvodu nechtějí.
Krásní a bledí mladíci žijící už několik desítek let...znudění svím životem čekajíc na někoho kdo by je z toho stereotipu vytáhl...čekají a dočkají se....Hinata,Sakura....dívky co jim popletou hlavu....dívky jediné svého druhu...jediné se kterými dokážou být v klidu aniž by měli chuť na jejich krev....ano...ony jsou jediné které nemají obyčejnou lidskou lákavou krev...tak lákavou že mají upíři co dělat aby se udrželi.Jejich krev oni necítí...konečně někdo koho mohou mít rádi...ale co jsou ony zač?Vlčice...jak si říkají....štěnata...jak jim říkají kluci a smějí se tomu...ano...toto je příběh upírů a vlčic...nadpřirozených bytostí...které skutečně existují...
Spisovatelka: Nelien
Počet dílů: 13


BUDOUCNOST LÁSKY

Vše se odehrává po sasukeho odchodu z konohy.Má už tým hebi a je zabit orochimaru.Mezitím se však naruto stal hokagem.Akatsuki se dostali do listové a ohnivé vesnice a začali drtit a zabíjet občany.Naruto je zabil ,ale za cenu svého čivota.Čvrt lidí co přežily se odstěhovali ze zaniklé konohy do ostatních vesnic.Sakura přežila a následně taky odešla neví kam.Všechny země se zbouřily proti sobě a tak začala 2 velká válka ninju.Těd jsou všichni ve válce a mír už není.
(Postavy jsem si některé vymyslela)POSTAVY:
SAKURA:20LET (SNĚŽNÁ ZEME)SOUČESTNÝ TÝM-Hai
SASUKE:20LET (CESTUJE)SOUČASTNÝ TÝM -Hebi A SPOL
MARK:23 (SNĚŽNÁ ZEMĚ) SOUČASTNÝ TÝM-Yes
ENBRY:22LET (SNĚŽNÁ ZEMĚ)SOUČASTNÝ TÝM -Yes
KELLY:20LET (SNĚŽNÁ ZEMĚ)SOUČASTNÝ TÝM-Hai
LISA:10LET (NESTÁLÁ)SOUČASTNÝ TÝM:AKADEMIE V SNĚŽNÉ ZEMI
Spisovatelka: Nolinka
Počet dílů: 14 + bonus


NEW LOVE

Bliži sa konečny boj medzi Sasukem a Itachim.Cela pravda s Uchiha klanom vyjde najavo Sasuke chce pomstu, ale komu sa bude nakoniec chciet pomstit.
Itachi je smrtelne chori, v Konohe žije jeden človek ktory ho dokaže vyliečit.A ako to celé nakoniec dopadne pomsti sa Sasuke a čo Itachi bude nakoniec žit,alebo zomrie?To všetko v novej poviedke New love.
hlavne postavy:
Itachi Uchiha 25 rokov
Sasuke Uchiha 19 rokov
Sakura Haruno 19 rokov
Tsunade piata hokage 53 rokov
Madara Uchiha X rokov
Naruto Uzumaki 19 rokov
Hinata Hyuga 19 rokov
Kakashi Hatake 35 rokov
Danzo 55rokov
Spisovatelka: ItaSaku15
Počet dílů: 25

TVŮJ OSUD JE UCHIHA

Hlavne postavy
sensei týmu 7
Itachi Uchiha-27 rokov
Tým 7
Naruto Uzumaki- 20 rokov
Sasuke Uchiha -20 rokov
Karin Uzumaki -20 rokov

Hokage Tsunade-53 rokov
Sakura ?-20 rokov
Mikoto Uchiha-47 rokov
Gaara kazekage - 20 rokov
Yasuo -22 rokov

Všetko sa začína s tým že sa Sakura vracia po niekoľko ročnej misii späť do Konohy.
Jej srdce je plné nenávisti voči Uchihom,ktorý jej spôsobili veľké utrpenie čo sa stane ked bude musieť bývať v Uchiha sídle? Tak na to si budete musieť počkať v novej poviedke.
Spisovatelka: Aki
Počet dílů: 27

SLIB LÁSKY

Sasuke se vrací do Konohy. Den před jeho návratem je blízko Konohy. Večer se tajně připlíží do Konohy a tajně navštíví svoji starou týmovou partnerku. Dá ji slib. Důležitý slib. Když se druhého dne vrátí do Konohy, později dostane s týmem 7 misi. Ta mise zní: ZABÍT ZBÝVAJÍCÍ AKATSUKI. Co se stane na misi? Zabijí Akatsuki?A jaký slib dal Sasuke Sakuře? To se dozvíte v povídce slib lásky.
Spisovatelka: Hisashi
Počet dílů: 8

JAK SE NEBE STŘETLO SE ZEMÍ

Spisovatelka bohužel nevytvořila prolog k jejímu dílu.

Spisovatelka: Hagura
Počet dílů: 16

ŽIJU SVŮJ SEN

Spisovatelka bohužel nevytvořila prolog k jejímu dílu.

Spisovatelka: Misaki
Počet dílů: 11 + epilog


POSLÁNÍ

Spisovatelka bohužel nevytvořila prolog k jejímu dílu.

Spisovatelka: Lunsy-chan
Počet dílů: 24tak a to je zatím všechno.. :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama