Ti, kteří mi změnili život 8

31. srpna 2010 v 2:19 | LoveSakura |  Ti, kteří mi změnili život
Abych to vyjasnila tahle povídka nemá určený pár je to různě. A také už jí mám celou napsanou takže je trochu těžké v tom něco měnit a ano je to místy brutální…. toť asi vše. Takže tomu kdy je stále zvědav na pokračování přeji hezké čtení…:D

Ti,kteří mi změnili život 8


Šla si tedy lehnout nevěděla kam šel ani kdy se vrátí takže jí ani nic jiného nezbývalo ale stejně nemohla usnout a tak jen tak ležela.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okolo jedné v noci uslyšela jak se otevřely dveře a pak zase zamkly do pokoje přišel Itachy dal si sprchu a šel si lehnout. Spal jenom v kalhotách nějak nebral v úvahu že tam spí i Saky .
Ale ta nemohla usnout znovu protože venku celkem pršelo a kapky bubnovaly silně do oken. Saky se totiž bála bouřky tohle sice bouřka nebyla ale ani jí to nebylo příjemné vždy když se takhle cítila tak si šla lehnout za mámou ale za kým měla teď?
Jediný kdo tu byl …. Itachi. Po chvíli sebepřesvědčování potichu vyskočila z postele a lehla si k Itachimu. Myslela si že spí ale nespal.
Když ucítil že si tam lehla otočil se a zpříma je jí podíval do očí. V těch smaragdech vyčetl jen bezmoc,nejistotu,strach a smutek.
"Bojíš se bouřky?" zeptal se
Saky jen nepatrně přikývla na souhlas.
Viděl jak se tam choulila na kraji bez peřiny a celá se třásla.
"Tak pojď blíž než tam zmrzneš" pravil a přitáhl jí pod peřinu.
Saky se k němu otočila zády on jí ale obtočil svojí šlachovitou ruku kolem pasu a přitáhl si jí k sobě. Když ho ucítila za chvíli už se neklepala a pokojně usla v jeho objetí. Itachi po chvilce taky usnul,

Ráno…
Saky se probudila a ležela na Itachim který měl jen kalhoty. On už by dávno vzhůru hladil ji po zádech a koukal na ni. Měl roztažené nohy a Saky mu v nich ležela. Když si to uvědomila vystartoval jak čára pryč z postele.
"Co se včera stalo?" ptala se zděšeným hlasem
"To bych se měl zeptat já tebe když jsem přišel tak jsi za mnou přilezla do postele celá si se třásla tak sem tě přikryl peřinou. Ale jestli myslíš něco zvrhlého tak to vážně né nejsem pedofil" zdůraznil to poslední slovo.
"Díky že jsi mě nevyhodil" řekla sklesle
"Nemám důvod" prohodil s nezájmem
Zašel do koupelny umyl si obličej pak vyšel sundal si kalhoty od pyžama od kterýma měl trenky na které si natáhl následně kalhoty a oblékl si tričko. Sakura pořád měla pyžamo. Hodil po ní věci na převlečení a sedl si ze zájmem na postel a sledoval jí. Sakura věděla že se bude koukat až se bude převlíkat no měla jediný problém a to ten že neměla na sobě podprsenku otočila se k němu tedy zády a nandala si ji.
Itachi ji nechal.
Měla celkem strach přecejenom cítal jeho pohled ale po včerejšku k němu měla respekt začala si tedy nandávat tričko potom i kalhoty když byly hotový tak šli na snídani kde už seděl Sasuke a jedl nějaké musli.
"Dobré ráno" pozdravila Sakura Saského
" Tobě taky…"
"Co dneska budeš dělat přes den?" zeptal se Sasuke
Saky pohlédla na Itachiho neměla zdání co bude dělat.
" Klidně si jí vem na starost brácha ale nezapomeň večer na tu oslavu v sedum musíte být připraveni." prohlásil Ity
Po chvíli byla Sakura nasnídaná a odešla se Saukem.
"Co budeme dělat?" to už došli do Saského pokoje tam se na ní ale vrhl a hodil ji na postel.
"Co to děláš přestaň"křičela Sakura když na ní Sasuke ležel a začal jí násilím líbat ale hned se od ní odtrhnul
"Ty si ještě neměla kluka?" zeptal se udiveně
"Ne proč co tě na tom udivuje před týdnem mi ještě bylo 14 rozumíš?"
"Hm já ve 14 měl za sebou dávno první sex" prohodil chladně
"Jak si to poznal že sem ještě nikoho neměla?" zajímalo jí to a taky jí bylo líto že jí oba prohlásily za nezkušenou
"Neumíš líbat.Ale to nebude problém do večera to budeš perfektně umět."ušklíbl se na ni a znovu jí chytil ruce a začal se přibližovat. Saky sebou házela.
"Nech toho já nechci"
"To mě ale nezajímá"
"Prosím nech toho" vzlykla v slzách
"Pochop dnes tě budou všichni znát patříš do velmi mocný mafie. Jsme jako z královského rodu
mafiánů. Hodě kluků po tobě bude vyjíždět ale když zjistěj že neumíš ani líbat tak si tě pak už ani nevšimnou ale ty máš to štěstí že já sem tak hodnej a chci tě to naučit"
"Ale já nechci"
"Tak to máš blbý. Mlč a spolupracuj"
Saky teda mlčela měl z něho strach nevěděla kam až bude schopném zajít a tak spolupracovala. Už se k ní pomalu nakláněl (znovu) a něžně jí olízl spodní ret a pak vklouzl do jejích úst jazykem. Snažil se Sakuru přimět aby po něm opakovala techniku ale byla prostě fakt levá.
"Tak teď mě polib ať vidím jestli to umíš nebo ne"
Saky se pomalu přibližovala ale znovu jí to moc nešlo omylem ho kousla do rtu.
"Aáááá to snad není možný tobě to vůbec nejde a neklep se jak osika nemáš důvod být nervozní to všechno jenom zhoršuje. Znovu"
A tak to šlo ještě tak půl hodiny.
"No vidíš tenhle polibek by už stál za to si s tebou něco začít." Pousmál se
Saky se trochu začervenala ale je pravda že už nebyla tak rudá jako skoro celou tu půlhodinu.
"Do sedmi je času dost tak mám návrh nepudem do kina? Ale jestli se o něco pokusíš nezapomeň já jsem horší než bratr když se naštvu. Tak být tebou nic nezkoušim."
"Tak jo" řekla nadšeně Sakura
"To tak jo se doufám vztahuje i na tu podmínku"
"Jo" řekla provinile
Znovu jeli tím černým autem…
Před kinem….
"Tak na co půjdem?"
"Já nevím" pípla
"Hm" Sasuke s prohlížel program a pak se zastavil u nějakého horroru od 16 a lišácky se usmál a v duchu si říkal Aspoň jí trochu postraším dnes bude spát u mě třeba bude mít nějakou noční můru a bude aspoň sranda…Dál už nepřemýšlel protože ho z myšlenek vytrhl prodávající…."Co to bude?" optal se z úsměvem.
"Dva lístky na tenhle horror" a ukázal na plakát za prodavačem.
"No pro vás určitě ale je té dívce už 16? a podíval se na právě vyděšenou Sakuru, která vypadala teď tak na 13 než stihla ale odpovědět udělal to Sasuke "Ne není ale vy nám ho rád prodáte" a podával mu částku hodnoty tak dvaceti lístků.
"Jistě tak tady to máte je to pátý sál na levo"

"Zbláznil si se? Víš jakou mám hrůzu z horrorů? A navíc jsem viděla jenom jeden a měla jsem z něj noční můry ještě týden po tom."
Sasuke se hlasitě zasmál "A to si jako vážně dcera mafiána? "To ale dodal trochu tišeji.
"Já tam nechci"
"Tak to máš teda blbý a táhl jí do sálu"
Když se usadily tak z horních řad nad něm někdo zavolal "Sasuke!! Si to ty?
Oba se otočily a vzhlédly nahoru. Mávala na ně nádherná dívka měla blond dlouhé vlasy velmi vyvinutý hrudník, modré oči a štíhlou postavu sešla k nim a políbila Saského. Ten se nějak nebránil ale ani se nezapojoval byl naprosto v klidu. Zato Sakura ne ta holka se přezní nakláněla svýma prsama a ještě ji trochu píchlo u srdce když si uvědomila že před hodinou byla na jejím místě a teď se tady ocucáva s jinou. Neměla na něj sice žádné právo ale cítila se divně když si uvědomila že se k ní chovají Sasuke s Itachim jak k hračce a půjčujou si jí mezi sebou.
To už ale ta holka odcházela a Sasuke koukal jak kdyby se nic nestalo.
"Kdo to byl? "
"Snad nežárlíš mrně" šklebil se na ni
To oslovení Saky docela urazilo jakoby naznačovalo když tu jsou dospělí nepleť se do toho.
"Ne nežárlím proč bych měla skoro tě neznám" odpověděla lhostejně ale pořád jí vrtalo hlavou kdo to byl Sasuke to poznal a proto se uculil "Jedna holka párkrát jsme se spolu vyspaly ale o nic nešlo"
"Aha" řekla a ještě něco chtěla dodat ale už začínal film
Sasuke ani na film moc nekoukal byl zvědavej jak bude Saky reagovat ta se jen třásla na sedadle a vypadalo to že se modlí aby už mohla jít pryč. Nakonec ji Sasuke objal a přitáhl si jí k sobě cítil že ona ho objala kolem pasu a to dost silně. On se k ní sklonil a pošeptal jí "No nikdy by mě nenapadlo že se budeš bát obyčejného filmu něco s tím budeme muset udělat a letmo ji vlepil polibek do vlasů.
Do konce kina už se nic zvláštního nedělo. Saky šla na záchod ale zarazila se když Sasuke šel s ní otočila se na něj "to snad nemyslíš vážně to se mnou jako půjdeš na záchod?"
"Jo půjdu slyšel jsem že posledně když si byla na záchodě snažila jsi se útéct. To rozhodně riskovat nebudu."
"No to je teda fajn"řekla naštvaně Sakra
"A co si čekala že ti budu věřit po tom co si chtěla dvakrát utéct?"
Když vešly na dámské záchody všechny dívky buď křičely nebo se koukaly svůdně na Saského ten ale následoval Saky. Když už se chystala vejít do kabinky tak se na něj naštvaně podívala a vyštěkla "A dovnitř bys se mnou třeba nechtěl?"
"Ani nevíš jak rád " ušklíbl se ale to už mu zbouchla před nosem dveře. Když vyšli přiběhl k Saskému nějaký chlapík a dával mu nějakou krabičku.
"Děkuji sem rád že to šlo tak rychle"vzal si krabičku a dával chlapíkovi celkem velký balíček peněz. Pak už oba mířili k východu kde na ně čekalo auto.

Lissa-chan
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 mia mia | 31. srpna 2010 v 9:42 | Reagovat

Jééé už se nemůžu dočkat na dalšíí xD honem co nejrychleji další

2 denaya denaya | 31. srpna 2010 v 11:46 | Reagovat

tak to už je niečo...teším sa na ďalší dielik.....:-D

3 Saskiee Saskiee | Web | 31. srpna 2010 v 13:19 | Reagovat

hustýýýý :-D :-D je to čím dál tím víc lepší...rychle pokráčko :-D

4 Stiorry Stiorry | Web | 31. srpna 2010 v 13:41 | Reagovat

rychle pokráčkooooo prosím

5 Majulík-chan Majulík-chan | Web | 31. srpna 2010 v 14:00 | Reagovat

ou.. dufam ze pokracko bude co najskor =D a pliiisky nech sa Saky a Sasuke do seba zamilujuu..a nech skoncia spolu =D tesim sa na pokracko =D

6 Kitsune Kitsune | 31. srpna 2010 v 15:47 | Reagovat

Super =) rychle další dílek:D

7 klér klér | Web | 31. srpna 2010 v 15:51 | Reagovat

Jéj ta tvoje povídka začíná být čím dál tím lepší:) fakt jsem moc zvědavá, jak a s kým Sakura nakonec skončí;) jo a taky se přidávám, další díl co nejdřív;)

8 Hope Hope | 31. srpna 2010 v 19:47 | Reagovat

super

9 Lissa-chan Lissa-chan | 1. září 2010 v 13:13 | Reagovat

Diky za komentáře.....doufám že další díl tu bude brzo :-D

10 Kurumi Trancy Kurumi Trancy | 1. září 2010 v 22:15 | Reagovat

@Majulík-chan

autorka přece nahoře psala že povídka nemá určený pár a taky že má povídku už hotovou a že nehodla nic měnit takže myslim že komentaře typu udělej aby byla Sakura ze Sasukem sou zbytečne ... ale jinak bezva povidka

11 Lissa-chan Lissa-chan | 2. září 2010 v 17:47 | Reagovat

Ještě díky všem za pochopení......ano Kurumi Trancy to tak trochu vystihla. Pokusím se vyhovět ale spíš to nepůjde.... :-D

12 mia mia | 3. září 2010 v 17:44 | Reagovat

Heji už se těším konečně na pokráčko :-D

13 Majulík-chan Majulík-chan | Web | 4. září 2010 v 0:05 | Reagovat

[10]: ja vieem co pisala autorka.. lenzee.. to bolo nejako taak.. ze mne to nedalo a ja som to tam musela napisat xD

[11]: ja ta chapem a nemam ti to za zle.. a vobec mi nevadi ked tato poviedka skonci tak, ze nebude mat urceny par.. mne sa to paci tak ako to jee =D

takze sa ospravedlnujem za pripadny omyl =D

14 mia mia | 4. září 2010 v 10:17 | Reagovat

Asi me z toho vecneho cekani na dalsi dil klepne xD

15 Lissa-chan Lissa-chan | 5. září 2010 v 19:44 | Reagovat

Majulík-chan: Nemusíš se omlovat hlavně že se všechno vyjasnilo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama